شهید مدافع سلامت دکتر محبوب زینلی محل خدمت:  استاد دانشگاه علوم پزشکی لارستان و عضو کادر درمان در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اولین شهید مدافع سلامت لارستان متولد سال۱۳۴۸ بوده و در تاریخ ۲۹ تیرماه سال ۹۹ به دلیل ابتلا به بیماری کرونا به مقام شامخ شهادت نائل آمد.

شهید مدافع سلامت دکتر فریدون زارع خفری محل خدمت: درمانگاه های محمد رسول الله(ص)، رضوان و درمانگاه خیریه رضوی شیراز این شهید بزرگوار در تاریخ دهم شهریور ماه ۱۳۴۲ دیده به جهان گشود. وی که پاسدار و جانیاز دفاع مقدس نیز بود در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در بیمارستان شهید دکتر فقهیی شیراز به جمع…

شهید مدافع سلامت دکتر نوید ذکری محل خدمت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز وی در تاریخ یکم مهر ماه ۱۳۴۷ دیده به جهان گشود و در پنجم دی ماه ۱۳۹۹ پس از گذراندن دوره بیماری کووید۱۹ به لقاء الله پیوست.  

شهیده مدافع سلامت مریم رحیمی محل خدمت: پرستار بیمارستان امتیاز و مرکز فوریت‌های شهید رجایی شیراز وی در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۷۲ متولد شد و در ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ در شرایطی که باردار بود بر اثر ابتلا به کرونا به همراه نوزادش از دنیا رفت.  

شهید مدافع سلامت سعید شفاعت محل خدمت: بیمارستان نمازی شیراز وی در ۲۷ مهرماه ۱۳۴۰ پا به جهان گذاشت و در دوران جنگ تحمیلی به خیل جانبازان شریف دفاع مقدس پیوست و ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ بر اثر ابتلا به کرونا دیده از جهان فروبست.  

شهید مدافع سلامت دکتر علی کشتکار محل خدمت: پزشکی قانونی شهرستان لامرد و پزشک خانواده در لامرد وی در دوم تیرماه ۱۳۵۱ متولد شد و در در روز یکم شهریور، مصادف با روز پزشک به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.